ikiz bebek

Uzun zamandır bazı şeyleri ihmal ettiğimim farkındayım ama buna aslında ihmal demeyelim de zamansızlıktan fırsat bulamıyorum desem daha doğru olur. Çünkü istiyorum ki, dünyaya gözlerini açtıkları anda  ilk gördükleri insanlardan biri olarak ( yani doğum fotoğrafçıları 🙂 ), onlara verdiğim fotoğraflı doğum hikayelerinden sonra, yazılı olarak da ömür boyu saklayabilecekleri bir anıları olsun istiyorum kuzularımın. Bunun için geriye dönük olarak da olsa elimden geldiğince artık birşeyler yazmaya çalışacağım.

Koza ve Kuzey, ikiz minnaklarım benim. Ben hastaneye geldiğimde ( Acıbadem İnternational Hospital) annenle babanız geceden yatış yapmıştı. Biraz erken gelmiş olmalıyım ki, daha henüz uyanmışlardı. Gerçi annenizin heyacandan çok da uyumuş bir hali yoktu:) Sizi bekleyen kimler yoktu ki, anneanneniz, babaanneniz, dedeler, aile dostları. Yani anlıyacağınız kalabalık bir ekip, karşılama töreniniz için hazır sizi bekliyor 🙂Babanızın ve annenizin  gözlerinde hem sevinç, hem heyecan hem de accık da olsa korku vardı. Haaa korku derken sakın yanlış anlamayın, çünkü doğum doktorunuz Prof. Dr. İsmail Çepni muhteşem bir doktor.

Bazı anlar vardır ki, sözlerle ifade edilemez ama fotoğraflar herşeyi anlatır miniklerim:)

22  doğum

20  dogum

Untitled

 

 

Önce Kuzey geldi (eee 1 dakika arayla da olsa ağabeyin Koza’cım 🙂 )

 

 

 

 

1

 

 

Sonra da Koza 🙂

 

 

 

 

İkiniz de o kadar minnacıktınız ki, annenenizin sizi bir lokmada happp diye yemesinden korktuk 🙂

yenidoğan doğum fotosu

doğum bekleme

 

 

Anneler bir doğurur, babalar dokuz doğururmuş. Babanızın hali de görülmeye  değerdi doğrusu 🙂

 

 

 

Veeee karşınızda güçlü…muhteşem…sevgi dolu anneniz

157

 

 

Ve benim ikiz minnaklarım…

ikiz doğum ikiz bebek

193 181  160

yenidogan fotosu 186

 

Belki ilk doğum gününüzde yine birlikte oluruz , doğumgünü fotoğraflarınızı ben çekerim 🙂

Yüzünüzden gülümseme, yuvanızdan sevgi eksik olmasın… Şansınız bol, ömrünüz uzun olsun.

 

Author: leyla

4 Comments

  1. Leyla Hanımmm benim doğumumda da siz vardırdınız. O muhteşem fotoğraflarınız ve özenle hazırlanmış albümünüze hala bakıyoruz. Gerçi yenidoğan çekiminde benim Ali’m biraz sizi yormuştu ama siz sabrınız ve yüzünüzden eksik olmayan o gülüşünüzle yine harika iş çıkardınız. İyi ki sizinle çalıştık, bütün arkadaşlarıma sizi tavsiye ediyorum. Sizi çok seviyoruz:)

    • Emel Hanım’cım, bu güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim. Yorulmadan, emek sarfetmeden güzel şeyler olmuyor:) Ali’mi ben de kocamaaaan öpüyorum.

  2. Leyla Hanım,
    Fotoğraf çektirmeyi hiç sevmeyen bir baba olarak , bana çaktırmadan ne güzel fotoğraflar çekmiştiniz. Bu başarılarınıza şaşırmıyorum. Yolunuz açık olsun.

    • Nejat Bey, itiraf ediyorum, o gün fotoğraflarınızı size çaktırmadan 🙂 çekmek için epeyce gayret sarfetmiştim. Ama şimdi ne güzel bir albümünüz oldu, tam ve eksiksiz:) Damla’yı missss gibi öpüyorum, Buse Hanım’a da sevgiler…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir