Yazılar

Telefondaki ses cıvıl cıvıl…heyecanlı…mutlu…

“Merhaba ben Alev, sizi sosyal medyadan takip ediyorum ve nişanlım Noyan ile  birlikte size fotoğraflarımızı çektirmek istiyoruz. Bizim hem İzmir’de hemde Keşan’da düğünümüz olacak ama düğün fotoğraflarından çok bu çekime önem veriyoruz, çünkü düğün günü çok koşuşturacağız ve zamanla yarışacağız”.

Evet Alev ile tanışmamız böyle başladı 🙂 Devamını Oku “Save The Date Alev & Noyan” »

 

 

Doğum fotoğrafçısını anne veya babalar değil, bebeklerin seçtiğine inanırım ben 🙂 Yoksa kim bilebilirdi ki, Kahraman Maraş’da oturan aileniz, İstanbul’a gelecek ve doğum fotoğrafçısı olarak beni seçecek…

Bazen ilk defa karşılaştığımız insanlarla, o ilk dakikada, karşımızdakinden çok güzel bir enerji alırız ya… Sanki uzun zamandır birbirimizi biliyormuşuz da, tanışma zamanı yeni gelmiştir. İşte kuzular, sizin anne ve babanızla benim tanışmamda öyle oldu.

Devamını Oku “Elif & Yusuf Ali” »

Uzun zamandır bazı şeyleri ihmal ettiğimim farkındayım ama buna aslında ihmal demeyelim de zamansızlıktan fırsat bulamıyorum desem daha doğru olur. Çünkü istiyorum ki, dünyaya gözlerini açtıkları anda  ilk gördükleri insanlardan biri olarak ( yani doğum fotoğrafçıları 🙂 ), onlara verdiğim fotoğraflı doğum hikayelerinden sonra, yazılı olarak da ömür boyu saklayabilecekleri bir anıları olsun istiyorum kuzularımın. Bunun için geriye dönük olarak da olsa elimden geldiğince artık birşeyler yazmaya çalışacağım.

Koza ve Kuzey, ikiz minnaklarım benim. Ben hastaneye geldiğimde ( Acıbadem İnternational Hospital) annenle babanız geceden yatış yapmıştı. Biraz erken gelmiş olmalıyım ki, daha henüz uyanmışlardı. Gerçi annenizin heyacandan çok da uyumuş bir hali yoktu:) Sizi bekleyen kimler yoktu ki, anneanneniz, babaanneniz, dedeler, aile dostları. Yani anlıyacağınız kalabalık bir ekip, karşılama töreniniz için hazır sizi bekliyor 🙂 Devamını Oku “Koza ve Kuzey Bebek” »

Emre’cim,

Bu yazıya başlarken senden özür dileyerek başlamak istiyorum 🙁 Neden dersen, çünkü bu bir hayli geçikmiş bir yazı da ondan. Bu yazıyı daha önceden yazmış, taslaklara kaydetmiş ama bazı teknik sebeplerden dolayı 🙁 yayınlayamamıştım. Şimdi üzerinde birazcık değişiklikler yaparak, ama yine o günü yaşayarak tekrar yazıyorum kuzucuğum.

Senin doğum fotoğlarını çekeli neredeyse 1.5 sene oldu. Sen şimdi, afacan, yerinde duramayan, gözleri sevgi dolu kocamaaaaan bir delikanlı oldun 🙂

Devamını Oku “Emre Bebeğe…” »

 

 

Defne’cim,

Sen gelmeden, ben sizin evinize geldim:)  o muhteşem ailenle tanıştım. Amacımız annenin hamile fotoğraflarını çekmekti. Annen bize çok güzel  bir kahvaltı hazırlamış ve  evinizde Haliç’in o güzel manzarasını eşliğinde,  senden konuştuk. Anne ve babanın gözlerindeki heyecanı göremesen de eminim sen de, o sıcacık annenin karnında, bunu hissedebilmişsindir.

 

19 doğum fotoğrafçısı

Devamını Oku “Defne’yi beklerken :)” »